New Vibrnik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

4 posters

Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  Trooly pon 5 svi - 1:35

... ojha , eve trolle vojvodjanskog lole. ma majore bre ja mislijo da sam ti reka ko je dalglish. elem evo hinta , dok ne dodje neka kinta od ovije stanova. gliso , kokoske , jaja za tvik, peglica nandzarasta , psiholoskinja ane fammme fatale. es ukapiro . esi vidim. izgleda da je bitka i u mog cace spala na advokate da obrani garazu . lik uzo i prodo je drugom i otso u bijeli svijet. nit mu ko zna ime ni dje prezimljava zime. aj ga jebati .popusili ga mi brate svi na ma vaskoliko nas ima. a odje vojme i kuku . deset dana se praznovalo , uskrs dva dana pa spojili s vikendom pa erste maj pa jope spojili. zamisli tamo u tebe da se planduje. veli meni jedan moj bogati imenjak koji je prosa cijelog svijeta , ma bate nidje zemlje ko suburbija. niko ne zna oklen pare , svi voze i zive , misterija vjecna. pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste 814843
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  ćolonelo pet 2 svi - 3:30

ej, evo mene odje usred knina evo pijem kafu i citam jutarnje vijesti, a to tamo ne brini to je nami ionako prijeko potrebno malo galame da se ne ugasi misije elide, malo napetosti nista ozbiljno drugacije se ne mere za laptopa zaraditi u pis-kipingu lol!
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  major shlomo čet 1 svi - 7:55

aj sad okle je da je nas je elitako druze centarfore sta li si Basketball

nego colonelo, kaki se to boj sprema tamo u abhaziju, ajde izvjestider nas ... kaze bibisi upadaju gruzijanci preko nekije gudura a bacuske piskiperi ih cekaju na nekoj cuki sace da se pokolju samo sta nisu eto nata eto vraga bjez ti na godisnji mimo befela od ban ki muna vrag odnjo laptop sta ce ti laptop kad ostanes bres glave elide affraid

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7375736.stm
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  ćolonelo sub 26 tra - 14:16

ma est brate glijo kolko sum ja skuzio, e sad eli golubicanac ili koji je to vec njesum sigur - ja znam samo tog jednog gliju ako njesum sta i ja pobrlja elde, a to sta se tice raje i banana drzave to je sve jasno - isto ki kod mugabea elide - dje je banana drzava tamo su svi u banani ...

ko je jamio jamio to ti je legalna politika danasnja drzavna pa sad ti vidi, nego jebes preseravanje, deder vidi da dodjes na kraj jula ono eli to ikako moguce an? ono pred sam kraj mjeseca .....
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  major shlomo pet 25 tra - 20:44

sretan put i ugodan boravak i tebi, postovani druze & gospodine dalglis ... al je da priznam major posenilio opcenito, a i uzadnje vrijeme naocito i specificno, pa nikako ni ne zna koji si ti neki-keni dalglis dzorz best pele di asuncio confused ... pa nek se neko smiluje i sapne mi nedje oflajn, a moze i kaki hint onlajn, da se ne igramo pogadjanja brez granica ki da smo tamo na pekijevom zidicu pomozi me boze, a ne tute na vibrniku koji je vavije bio anoniman ali pak initiman medijum elde ... ja mislijo prvo da je biovcanac, panda da je glijo golubicanac ali izgleda njesom pogodijo a dalje ne znam ... aj truli recider mi ti, ti sve znas i poznas ne ko ovi ostali mutanti i autisti sekretari pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste 977285
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  Dalglis čet 24 tra - 20:48

Ja sam se nekad nadao da ce neke stvari leci.Ali to ti je kao protiv vjetrenaca.Ja samo na to imam" Jebo im mater" onako kako im jebe Edo Majka.
pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste 374108 Eto ija sam uzeo kartu za dole 15 -VI do 5 -VII
Dalglis
Dalglis
sero
sero

Broj postova : 7
Join date : 11.02.2008

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  major shlomo čet 24 tra - 15:49

ajde kolonelo srecan ti put preko planincina, javi kad stignes. eno i uni klindza doso s alpa, sve se fali sa slikami kaki zdravi zivot vodi, svadje se pentra. a ti ljepo gledaj da malo produzis bar par dana pa da se vidimo ko ljudi - eto mene valjda odma oko prvog ... ne znam konkretno ali najvjerojeatnije direkt dole na brac. utece mi vec jedan aranzman u bolu na sred setnice Sad , znaci bice izgleda opet supetar. ako se stogoc ne promjeni.

nego, kaki big bruder, o cemu ti seco, eli i ti posto paranojican?? ja eto, kad sam cuo za ovu prodavacinu-slash-pljacku, prenerazio se bre, i to nezavisno od moje personalne situacije koja eto i nije bas tako losa kako je mnogima drugima ... ali niko o ovome ni abera? ni u medijima, ni po forumima, ni nidje ... ili ja bar nisam vidio

eno postavio temu i na huknetu cak, isto tako ni a, ni be. mislim se ja - majore schlomo, jesi ti blesav il su svi ostali blesavi i coravi kod ociju?? ode knjinj u juznoafricki kapitalizam na mala vrata, i to bas onaj elde urbani koji nas je odgojijo vali kaki smo.

jes da je to bilo vec vise manje rjeseno, i da to sve i nije neko iznenadjenje ... ali ipak bi valjda trebalo da ima neke razlike kad se onako trabunja kako vec stoka narodna trabunja - sta su trazili to su i dobili, sjasi kurta da uzjasi murta, tako je to u ratu, i tako dalje i tome slicno ... tek ovi to ozakonise i sluzbeno, u danasnjoj nam vajnoj post-nacionalnoj evropi: nije vise tvoje jerbo si ti srbo-cetnik, nego je moje jer sam ja rvat-katolik Shocked

pa kako to bogamu napravise?? ni ko pita, ni ko propituje. svima bre normalno - ovi sta se dobili se ne raduju, ovi sto su izgubili se ne bune.

pa kaka je to bre stoka, taj narod?? podsjecaju me na onog tvog gazdu gruzijca kod kojeg si stanovo dje si se tusiro vanka u dvoristu iz sica s neke bandere, jerbo nisu imali ni toliko inicijative da si naprave tus nego cekaju da ih drzava istusira, a cika staljin krepo pa nema ko.

pa ljudi, bogamu ... mlogo ste me razocarali ko majora komunistu legalistu i idealistu ... ja sam se bar potrudio i polozio par mizernije dolora za taksene marke i advokate pa sam bar citabu dobio za otrat gujicu ... ce jednog dana da miroljubivo koegzistujemo u lici marsala & kralja kara-viseslava br. 457, ja ko major u penziji i 22 hukovca u najboljim godinama ... il to il cu da se odselima na floridu i igram golf na vodi, nisam jos odlucijo
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  ćolonelo čet 24 tra - 0:42

evo mene sjutra u rvacku pravo u split do 11. maja, a unda tek 12. 7. dolazim ali ostajem nedje do 3 augusta a mozda i duze to jos njesum isplanira, njesmo se vec duze vrijeme vidjeli pa bi bio red elide ... za laptop ne brini ako i pane u more trazicemo garanciju flower

a to sta se tice stanova si u pravu - otimacina bila otimacina ostala - a ponajvise pootimali adezovci i bosanci, pa aj sad ti njizi voli i simpatisi @#$%^&*(_ trebalo bi da ih jos jednom pocera pa nek doju na kosovo ili u gruziju otimati, hebem im svima mamicu usranu cigansku na celu sa tudjnaderom i demokratskom rvackom, a pogotovo pravoslavnijem rvatima ...

mozemo se mi saliti kolko ocemo ali tu samo matraljez stvari rjesava, ekipa koja je kadra kurciti se okolo sa automatima i prijetiti je zakon i nema tu drugog zakona, inace kolonel (koji se btw opake bolesti operisa eno ga u mb jos se oporavlja izgleda da ce biti ok) se ipak nije doslovce mitraljeza vaca premda umalo, ali je zato izveo nebrojene "diplomatske" poduhvate i ispreskaka sve oderda kninskije grijesnije struktura kako srpskije tako i rvackije -milicije, policije, maticnog ureda, stambene komisije, milice martica, djenerala cermaka i ne znam ti, najbolji do sada mu je jos uvijek sta se posra u opcini na katu usred kancelarije o otra gujzicu sa tamo nekom hartijom (bice neciji dokaz katastarske cestice ili stambeno rjesenje brige vragu djeste bili kad je grmilo), nego ne lezi vraze jos se ipak vodi posljednja bitka i to za onu nasu kultnu garazu dje je krcma prvi autorski albun snimila na tvom muzickom centru marke "sharp" pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste 535373 hehe dje na je bio kraj aaan?

traze para za nju ki za 4 ta stana sta sisa "uprihodjuje", toboz stavili na licitaciju kvadrat 500-600 eura mos si mislit vise ne kosta ni ni na trgu republike ili barem na britanskom ili tresnjevci, ma treba to sve matraljezom sta si ti reka pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste 9912

and don't forget - big brazer iz watching yu pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste 374108
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  major shlomo sri 23 tra - 14:24

a ti, vrag odnjo i tebe i laptop - cekaj da vidim sta, kako, kade i dje, pa da kupim kartu, pa donjecu i laptop kad je bas pod moras ... a ako mi ispane iz ruke nedje na relaciji bruklin-dzejefkej-zeneva-zabreg-brac-lucka kapetanija, ja cu ljepo da pokupim sve one kotacice i lampice sta su nundje u laptopu i ljepo ih u najlonku pa cu ti zeni ostaviti da ce djeca igraju cize-blize shnjima

eli os biti dole personalno u augustu ikade, crni colonjele?
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  major shlomo sri 23 tra - 12:32

da dje sam ja - ja sam bre vlasnik-privatnik, otkupijo svoj bas ko i ti i svaki drugi posteni hrvat ... da je moja mater imala mitraljez mozda bi i obranila polozaj ko tvoj caca, ali ajde bar to drzimo teoretski ... jednog dana dace bog i jevropa

ovo sta hukmavac/esdepejovac brontula je da smo to mi posteni rvati placali po sve-drzavnoj tarifi, a novododjosi, basanci & co podobijali ko za sicu, ko dzabe ... ima coek donekle pravo, samo sto je zaboravio sitnicu - originalne stanovnike domoroce srpske provenijencije koji su imali potpuno ista prava na te stanove.

sade je, daklem, i sluzbeno proso voz. svih preostalih 2000 ili koliko stanova postaju privatno vlasnistvo onih koji u njima stanuju. baj baj proleteri, uzivajte u slikama na galeriji knina
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  ćolonelo sri 23 tra - 4:39

vide djavla njesum nego klikn'o dva puta odma uletilo sta ti je potencija, nego cedo reci da si zenijo neku takvu finu i ambicioznu sojcicu devojcicu moga si birat dje ces, a ti se uvatijo merike i nevijorka, ki da njesi zna da u kninu odvajkada ruralna telegencija kolo vodi, najbolje se tebi upoznat sa sisom gradonacelnicom pa vidit sta i kako elde albino
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  ćolonelo sri 23 tra - 4:24

a gdje si ti u cijeloj toj prici elide shlomo, ako mi doneses laptop ja ti preko veze sredim sastanak kod sisojke-djevojke oko ove nadasve aktualne teme, a kod karguja mos i sa dedvudom What a Face
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  ćolonelo sri 23 tra - 4:23

a gdje si ti u cijeloj toj prici elide shlomo, ako mi doneses laptop ja ti preko veze sredim sastanak kod sisojke-djevojke oko ove nadasve aktualne teme, a kod karguja mos i sa dedvudom What a Face
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  major shlomo uto 22 tra - 11:29

evo ima i hukovac/sedepejovac u sakou tute nesto mundja i protestira ... ne znas ko je ljesvi il on il dedvud, opozicija bre nije vlasti ni do sise glede vizualnog efekta

http://www.slobodnadalmacija.hr/%C5%A0ibenik/tabid/74/articleType/ArticleView/articleId/3412/Default.aspx

Prodaja stanova: diskriminirano 200 kninskih obitelji

Mihajlo Kragulj / Foto: Živana Juras
Zakon o područjima posebne državne skrbi ne odnosi se, izgleda, jednako na sve stanovnike Knina. Upozoravajući na nepravilnosti i diskriminaciju kod dodjele i prodaje državnih stanova i kuća, predsjednik kninskog SDP-a Mihajlo Kragulj kaže da u Kninu ima oko 200 obitelji koje već godinama otkupljuju stanove kao bivši nositelji stanarskog prava, te ne pripadaju skupini građana koji će besplatno dobiti stanove.

Riječ je o Kninjanima, Hrvatima i Srbima, prognanicima koji su se nakon Oluje vratili u svoj grad ili onima koji su tu ostali cijelo vrijeme i stavili se na raspolaganje Hrvatskoj, te pomogli da ovaj grad nakon ratnih stradanja stane na svoje noge.

- Oni već deset godina otkupljuju svoje stanove, i to po nepovoljnijim uvjetima nego što će ih imati korisnici koji tek sada kreću s otkupom državnih stanova. Cijena četvornog metra stana koji sada kreće u otkup iznosi između 120 i 170 eura, dok su ovih 200 građana plaćali kvadrat od 180 do 200 eura - kaže Kragulj.

On podsjeća da se u Kninu planira prodaja 1300 državnih stanova, dok će 900 stanova biti darovano. SDP podržava odluku o darovanju stanova hrvatskim braniteljima, no u toj stranci napominju da će besplatno dobiti stanove i građani s rješenjem Jure Radića, za što je uvjet da deset godina neprekidno borave u tim stanovima.

No, ovih 200 građana koji otkupljuju stanove u Kninu živi ne deset, nego 13 godina, od Oluje, a ne mogu dobiti stanove ni besplatno, ni uz popust od 50 posto ako plaćaju u gotovini, kao što je slučaj kod sadašnjeg otkupa stanova. Neki su svoje stanove već otplatili, a drugi su sklopili ugovor o otkupu na 30 godina. - Želimo upozoriti gradske vlasti i državne institucije na neprimjeren način na koji se država ponijela prema ovim građanima, te predložiti da ih se bar oslobodi daljnjeg plaćanja tih stanova – kaže Kragulj.

Ž.JURAS/EPEHA
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  major shlomo uto 22 tra - 11:24

evo joste informacija kolko je sisa uprihodila za svoj budzet, kako dijele svima pa cak i srbima ... jedino fali slika od siise a mlogo je dobra - vjetric na tvrdjavi kose carlija, a grud joj se od ponosa uprihodio, samo sto ne popucaju botuni sve kamermanu uoko bom .... evo odje original slija:

http://www.slobodnadalmacija.com/20080304/novosti03.asp


Kvadrat po 175 eura na prodaju 1300 od 2200 prostora

Knin: Država daruje 900 stanova i 300 obiteljskih kuća

Stan od 60 metara četvornih koštat će 10.000 eura, a od prodaje će Grad Knin uprihoditi oko 100 milijuna kuna
piše Živana JURAS / epeha

Od ukupno 2200 stanova u Kninu u prodaju će ići oko 1300 stanova, dok će ostalih oko 900 stanova korisnicima biti darovano – kazala nam je gradonačelnica Knina Josipa Rimac.

Posebna skrb
Slično kao u Vukovaru, gdje je prošlog mjeseca potpisan sporazum o uvjetima za kupnju obiteljskih kuća i stanova u državnom vlasništvu na područjima posebne državne skrbi, prodaja stanova ovih će dana početi i u Kninu. Najavio je to za svog posjeta Zvonimirovu gradu ministar regionalnog razvoja Petar Čobanković.
Riječ je o stanovima koji su prije Oluje pripadali kninskim tvrtkama i Gradu, a na koje se u međuvremenu država uknjižila kao vlasnik. Stanove i kuće će moći kupiti korisnici koji u njima već žive, a ne ispunjavaju uvjete da im se stan daruje.
Na prodaju bi trebalo ići i oko 500 od ukupno 825 obiteljskih kuća, a ostale će biti darovane. Objekte je otkupila Agencija za promet nekretninama, uglavnom od vlasnika Srba koji su nakon Oluje napustili Hrvatsku.

Državni ultimatum
Stanovi i kuće prodavat će se po cijeni od 175 eura po kvadratu. Stan od 60 metara četvornih u Kninu koštao bi tako oko deset tisuća eura, a od svih transakcija Grad bi trebao uprihoditi 100 milijuna kuna.
Vrijednost stanova i kuća koje idu na prodaju, procjenjivat će posebna komisija, a ovisno o tome je li objekt pod pločom, ima li sanitarni čvor i koliko je zgrada stara, utvrđivat će se i prodajne cijene, kaže gradonačelnica Rimac.
Pravo na darovanje, prema Vladinoj uredbi iz 2005. godine, imaju hrvatski branitelji koji su na kninskom području podnijeli 1134 zahtjeva za darovnice. Besplatno će do krova nad glavom doći i korisnici koji nisu branitelji, a imaju rješenje o korištenju stana s pečatom poslijeratnog ministra obnove Jure Radića.
Dosad je u Kninu tek oko 400 obitelji dobilo darovnice za stanove, a mnogima je uz darovni ugovor stiglo i pismo iz Uprave za povratnike, u kojemu se korisnike podsjeća da nisu podmirili dugovanja za vodu i komunalije u iznosu od 19,5 milijuna kuna.
U Udruzi za zaštitu potrošača Šibensko-kninske županije “Plavi val” smatraju da resorno ministarstvo i Grad Knin građanima postavljaju ultimatum – dobit ćeš stan, ali prije plati dugove od 2001. godine do danas, iako je nastupila zastara.


1134
podnesena zahtjeva za darovanje stana u Kninu


400
dodijeljenih darovnica kninskim obiteljima


19,5

milijuna kuna iznosi dug Kninjana za komunalije koji je prepreka za dobivanje stana

Kuće i Srbima

•• Prodaja državnih stanova i kuća ne bi trebala izazvati nikakve političke nesuglasice niti pritužbe predstavnika srpske nacionalne manjine, smatra Josipa Rimac, jer su brojni srpski povratnici dobili na korištenje APN-ove kuće i sada će imati mogućnost otkupa imovine. Ako nemaju novca za kupnju kuće, ostat će u njoj kao najmoprimci.
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  major shlomo uto 22 tra - 11:18

Počeo otkup kninskih stanova - 12.travanj 2008


Prvih pet korisnika stambenog zbrinjavanja iz Knina potpisalo je s Ministarstvom regionalnog razvoja ugovore o kupnji državnih stanova i kuća.

Petar Gavran, Kolenko Mudronja, Janja Pranjić, Zlata Krajnović-Lovrić i Zoran Deželak uskoro će postati vlasnici stanova u kojima borave.

Uglavnom su odlučili otkupiti stan u jednokratnom iznosu jer tako ostvaruju 50 posto popusta na cijenu stana, čiji kvadrat zapada između 120 i 170 eura. I Janja Pranjić platit će stan u gotovini.

- Od 1996. godine sam u Kninu. Bila sam šest godina u tuđoj kući, a sada sam presretna jer sam napokon dobila mogućnost otkupiti stan – kaže Janja.

Ministar Petar Čobanković i gradonačelnica Josipa Rimac potpisali su sporazum kojim se reguliraju uvjeti prodaje stanova i način utroška novca od prodaje. Čobanković je kazao da će u Kninu u prodaju ići 1001 stambena jedinica, od čega 525 stanova i 476 kuća.

U Kninu će također biti darovano oko tisuću stanova i kuća hrvatskim braniteljima, te korisnicima s rješenjem Jure Radića. Oko 230 ???( točna provjerena brojka je 110) obitelji već je ostvarilo pravo na darovanje i dobilo stanove – kazao je Čobanković.

Novac od prodaje bit će prihod Grada Knina i iznosit će oko 98 milijuna kuna.

Grad će ovaj novac uprihodovati kroz nekoliko godina, a bit će namijenjen za obnovu i izgradnju infrastrukture, uređenje stambenih zgrada, te izgradnju stanova za kadrove koji su potrebni gradu Kninu – kazala je Rimac.

Na područjima od posebne državne skrbi u Hrvatskoj bit će prodano oko 11 tisuća stambenih jedinica, od čega će se zaraditi 950 milijuna kuna, što će biti prihod gradova i općina.

Na izjave kninskog SDP-a o diskriminaciji Kninjana koji deset godina otkupljuju stanove po nepovoljnijim uvjetima od današnjih, Čobanković kaže da je to bespredmetno uspoređivati.

Stanovi su se prodavali prema tada važećim uvjetima, a sada prema novoj Vladinoj uredbi, kaže ministar.

Državni tajnik Milivoj Mikulić ističe da se ljudi u Vukovaru žale da su sadašnji uvjeti otkupa stanova skuplji nego oni iz 1992.

Gradonačelnica podsjeća da je 300 stanova u Kninu prodano bivšim nositeljima stanarskog prava, a stan od 60 kvadrata koštao je otprilike oko 5 tisuća DEM. Cijena je bila nešto viša kod obročnog plaćanja.
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste Empty Re: pocela tj zavrsila pljacka te legalizacija iste

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.