New Vibrnik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

+4
major shlomo
džontra
Trooly
ćolonelo
8 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Admin sub 8 ožu - 15:29

... a ha , este li viddli da se jedino nasa zajednica uvecava , mi smo se davno cjepili protiv cjepanja ... unas sve cjepanjca rjesila ... triput po glavini i eto zdravog razuma geek . molijo bi novopripisate clanove da se ocituju s avatarom kako ne bi prosli ko shlomadin . de de avatar na sunce . kako moj rodjo redvud oma metijo kad se prijavijo .vidi se da je djete iz prave kuce . afro
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 11
Join date : 08.02.2008

http://vibrnik.heavenforum.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  berekin sub 8 ožu - 13:13

е ђе сте .. само да објавим да се код мене приземље одлучило одцјепити од остатка зграде јербо мајкани повише неће да плате чистатчици с образложењем да је горе код њих све чисто!.. ест кад сво блато оставе код нас у приземљу! ... комшиница је такођер одлучила да се одцјепи од комшије јербо је овај прећера са пивом и ногометом.. и тако.. чујем да се пише књига Вријеме одцјепљивања ...

berekin
sero
sero

Broj postova : 1
Join date : 08.03.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ćolonelo pet 7 ožu - 0:11

est tu sam nedje, ali to je malo dalje od mene, meni blize abhazija i sochi, dede pritegnide to malo bolje, sad baca na rpvi a kad napises post na zadnji da ne kazem na krnji (cijo sam staviti smanlija skretnicara ali nidje ga samo se ovi neki bece kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje 123346 dede naparajde jos tija o'smanlija farao )
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Trooly čet 6 ožu - 1:27

... esil ti tamo dje je tužna osertija ... izgleda da su i ovi pozvali bljorkovu da im svira ...
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ćolonelo sri 5 ožu - 8:04

vojme jesmo naopaki - sade odma uglavu vodje se jedino vibrnicani snalaze - spici ga odma sakom pravo u glavu kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje 401963 i jos plesi raz, dva, tri, ka-za-cok bravo bravo troolavi dobices plaketu dijana munizaba-sumaruna za posebne dosege na polju radijotehnike ... tj. kumpjutetra, radijo to je za stankovica sr.
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  major shlomo sri 5 ožu - 7:44

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje 773192

da "ova dva" ... nemoj da vredjas kad ceo svet zna da su to braca vaso bluz i djujic bluz ... a sta rade, ne bi da si sljep god ociju, vis da plesu kazacok kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje 773192
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Dalglis uto 4 ožu - 21:05

Bume ovo dobro .Ta nemuremo uvjek gledati iza se,vrat mi se ustuno.Nema druge zaboravi Kosovo i pici napred. kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje 773192 Sta ova dva rade (jebu ga oni)
Dalglis
Dalglis
sero
sero

Broj postova : 7
Join date : 11.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Admin uto 4 ožu - 6:59

... el vako mudernije , da ne prevrces po stranjcami , an marsale
... vojme kuku bice odje kupusa po stranjicami , evo es vako cio da se odma otvara posljednji post ili sta ... jope si se u unom magacinu zaigra s rakijom , esi li , aj priznajde
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 11
Join date : 08.02.2008

http://vibrnik.heavenforum.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ćolonelo pon 3 ožu - 4:00

samo ti revi dje goc oces i kolko goc oces vodje nema nikakvog bana, ni ustani bana a bume ni ban-ana ... nego deder tro0o(g)lavi uredider vorum da se odma na stanjcu vrate klikce aktuelnu a ne najprije na temu, panjdak na drugu stranjcu (do trece jos njesmo dogurali) ... eli mere ikako ili ja to njesum jos skuzio sa svojim ogranicenim znanjem forumiranja tj. forumis(r)anja elide tongue
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ostoja pon 3 ožu - 1:34

... ja sum ođe samo kao korektor , da se ne bi odstupalo od magareće koncepcije , glas razuma . kad gođ se skrene sa zacrtanog nam putića ,ja ću da njaknem ... el mere tako ?
ostoja
ostoja
sero
sero

Broj postova : 2
Join date : 28.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ćolonelo pet 29 vel - 1:38

ostoja je valjda zastitnik lika i djela ove bljork sta oce da svira za nezavisno kosovo u srbiji, e pa bre bjorka ako je i otebe mlogo je sta jes jes, a i ne svidja mi se ono njeno arlaukanje i jaukanje da se razumemo elde bre cat

a vide u mene i majora sta nozeva napripremilo ki da idemo klat prasad affraid


nego pozdravijo vas svih mlogo onaj vidoje zarkovic sta inace mlogo voli voli cuneta rabbit
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  major shlomo čet 28 vel - 15:03

es vidijo srbija do tokija ... iso srbo na koncerat pa se mlogo unerviro zbogradi iredentizma, odma nazvo tecu iz uprave exita da se to disciplinski obradi ... sta bre kosovo bre nisu to farski otoci da se na njima pravi gol razlika elitako, aj ti bjorka drz se svog njujorka dabar nami i cune gojkovic albino

koj bre ovaj ostoja, da nije onaj moj komsija iz oni vojnije hipi zgrada, btw?
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ostoja čet 28 vel - 14:28

... vojme đe su me ovo doveli annnn ...
ostoja
ostoja
sero
sero

Broj postova : 2
Join date : 28.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Admin čet 28 vel - 7:46

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje 773192 , ma vidoje je odlican shlomo i ćolonelo , cista umetnost bre , al je mala pobrkala lonci bre , kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje 814843 , ja sam ipak za umetnost al ne za politiku u butigzi . este li viddli kako je nedavno onog kamermana , novinara ili sta god lupila na jerodromu . ipak to govori o njenom mentalnom sklopu. slabo je citala knjige . sinoc sam joj napiso poruku na majspejsu .... odma me admin obavijestijo da je neki errrror . ma napuse mi se livade svi bre taki zayidani likovi . vibrnik forever ... thats our mission , kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje 374108
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 11
Join date : 08.02.2008

http://vibrnik.heavenforum.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ćolonelo čet 28 vel - 1:56

dje otu nesretnicu nadje, jadna mu majka ko i njoj po koncertima ide, ja bi joj odma da dva-dinara-druze samo da je ne gledam i ne cujem
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  major shlomo sri 27 vel - 9:28

Bjork Dedicates Song to Kosovo, Serbia Show Canceled


Photo by Ashley Williamson

Björk's "Declare Independence" is a powerful, abrasive anthem about freedom; as Björk told us in an interview earlier this year, the song was written about the situation in Greenland and the Faroe Islands, both of which are politically bound to Denmark.

According to an Iceland Review Online story, the Icelandic superstar brought the song's message to an extremely hot-button issue last week, when she dedicated "Declare Independence" to Kosovo at two concerts in Tokyo. Kosovo declared its own independence from Serbia last week, sparking both celebrations and protests.


Iceland Review reports that the dedications led to the cancellation of Björk's planned performance in Novi Sad, Serbia this summer. According to various internet sources, that performance was to be at the EXIT Festival, which takes place this year from July 10-13.

Organizers explained their cancellation of Björk's appearance as the result of an inability to guarantee security for concertgoers, according to Iceland Review Online source Morgunbladid.

Morgunbladid reports that in response to the cancellation, Björk said, "Maybe a Serb attended my concert [in Tokyo] and called home, and therefore the concert in Novi Sad was cancelled."

Thanks to Daniel La France for the tip.

Björk has plenty of tour dates left across the world, continuing February 28 in Hong Kong.

Björk:

02-28 Hong Kong, China - Asiaworld Arena
03-02 Shanghai, China - Changning Arena
04-01 Adelaide, Australia - Adelaide Showground (Big Day Out Festival)
04-11 Manchester, England - Apollo
04-14 London, England - Hammersmith Apollo
04-17 London, England - Hammersmith Apollo
04-20 London, England - Hammersmith Apollo
04-22 Plymouth, England - Plymouth Pavilions
04-25 Wolverhampton, England - Civic Hall
04-28 Belfast, Northern Ireland - Waterfront
05-01 Blackpool, England - Empress Ballroom
05-04 Sheffield, England - City Hall
07-20 Ferropolis, Germany - Melt! Festival
08-07 Zambujeira do Mar, Portugal - Festival Sudoeste TMN

Video: Bjork: Declare Independence [from the Volta LP]
http://www.pitchforkmedia.com/article/download/47489-bjrk-declare-independence
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Trooly sub 23 vel - 7:31

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje 535373 + kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje 173157 = do jaja . e al je majstor usemplovo ... koja tarapana ...
... vođe belaja kolko oćeš , žurka svakodnevna a komentara niđe
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ćolonelo sub 23 vel - 6:46

ej ovo je za krepat od smija http://www.index.hr/video/film.aspx?id=862 ko je da je uradeo alal mu vera
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Trooly pet 22 vel - 3:02

... a vidi ga kako je šesan naš magarac . sto jezika govori . još ednom se pokazuje jedinstvo duha vibrnika . kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje 374108
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ćolonelo pet 22 vel - 2:39

to je velika nebuloza i trauma za konzervativnije merikane, spala im knjiga na ludu babu i mladoga nigera, to je ki da tebi recu ocel'ti bit precjednik mira milosevic ili ovo magare gore sa slike
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  džontra pet 22 vel - 1:09

a koga bre boli kurac za obamom i neobamom,...how much difference does it make. sjaši kurta da uzjaši murta.
džontra
džontra
baba sera
baba sera

Broj postova : 24
Join date : 12.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ćolonelo čet 21 vel - 23:18

sta bi tek bilo da je pr'no poceli bi rezati vene? njesu ti amerikani normalni ja vami kazem, onu su dapace para-nacija sta u prevodu oce rec da imaju dosta para eli clown
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  major shlomo čet 21 vel - 9:09

kaze blowbama evo odma cemo ici rajditi cim ispusem njonju ... sto je radni narod teksasa popratio odusevljenim aplauzom

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje 21_blo15

>“I’m going to blow my nose here for a second,” Barack Obama told a crowd of around 17,000 at a packed arena in Dallas last night. He turned away from the crowd and expectorated, dashingly and with great dignity, into a common Kleenex. The crowd went wild.

Obama Tidbits [Dallas Morning News]
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ćolonelo čet 21 vel - 5:38

a jes pitzajzla kukuj ti je tvojo zeni bice sve posprema po kuci da ne bi slucajno kakva kutija nedje zasmetala, haha, njesu ono pune kutije to se dnevno puni prazni pa nako stoji jer treba vavije a i da su mi cacine ne bi ih slaga pod konac a pogotovo necu drzavne, ki da ja to radim sta mislis - ja sum bre menadjer skladista i sta oces unda ne merem ja raj'dti, doveli me u tu vukojebinu sve stajalo njesum cio taknuti nista samo pisa memo-poruke ne valja vako ne valja nam nako treba nami asistenta dok goc ne dovedete asistenta nista se nece samo napraviti, a ja sam razume se palcen da menadjerisem a ne da brojim eksere eli, i dosla ta asistentica neka glupa seljanka ali ona samo radi a ja visim po internetu i jos se ponekad naljutim pa podviknem - nemoj mi tu zabusavati slabo mi nesto to stanje pratis aj brzo broji odma cijelu inventuru, hehe, nema kod mene mile lale moj ranko merika to placa sta ti mislis da cu im ja dzabe vodje cucati i robijati za koji dolarcic vise, da ne bi jos i radijo stagoc ki uni rakic iz pto-a ajmo raj'dti ajmo raj'dti, aj se jebi raj'dti aj pa radi ko te drzi elde, ne pali kod mene komunizam jok bato - samo zelenije svezanj nuvcanica volem a raj'dti a vojme ubilo se za sve ove druge sta imaju crve u gujz'ci elide ranko os soka a? pig

inace vec sam cujo i jedan domaci vic nije o obami ni jednoga mi, vec kaze vako: dosla zena muzu kaze ej boga ti znas li da se kosovo o'cijepilo, a kaze muz jebe mi se, a kaze on ma i meni nego nisam znala kako da ti kazem I love you

e sad bas da vidim sta ce taj crni obama rec, rekne li aj rajd'ti odma ga skidamo sa kandidature elide, esmol ljudi il smo vibrnicani Sleep
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Trooly čet 21 vel - 1:39

... vojme i kuku ćolonele , zaledijo si se tamo u un-oj kapunjeri lebac ti .ebem . po metra snijega ... es poslo sekretarima video . pade mi ideja da osnujemo "yu trub by vibrnik" , po utemeljitelju ideje elde. muremo tako imati i lajv striming kako bismo riješavali svjecke goruće probleme n est pas . jedino me muči na unom snimku šta su ti une kutijetine razbacate okolo , jer kad tvoj pape vidi ima da popizdi i sjeti se kako je kod njega sve pod konac bilo , s komentarom " ejfs i ovo je disciplina " kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje 678344
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.