New Vibrnik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

on the road to wrlika

+2
Admin
major shlomo
6 posters

Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  ćolonelo pet 18 tra - 13:36

ajde nemoj bre da si taki ce damo i tebi kapulice, ajpoda, ajfona, ajmetise, sta goc oces….laptop, lapyop, laptop, laptop bounce bounce bounce bounce bounce njesi mi nikad nista donijo iz merikeevo ti je idealna prilika bounce bounce affraid
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  major shlomo pet 18 tra - 9:36

laptop, eli ... da ne bi i ajfon? da mos zenu nazvati iz basce da donese jos kapulice da se ne dizes od laptopa pig
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  ćolonelo pon 14 tra - 23:21

est, jedino sta ja njesum bijo bas toliko zabrinut i ozbiljan ki ovi decec, mene vise zanimalo dje se lumpuje itd, nego aj mi donesi laptop iz merike eli more? casticute s janjetinom i i-podom na zaru, ja cu sve kupit i tebe napisat ka adresu a ti ga samo donesi eli more?

a sta se tice muzike i estrade oslo sve u lepog djoku, ovaj globalni konzumeristicki materijalizam je sve preuzeo i jasi samo ne znam dokle cemo tako, prije ili kasnije ce nastupiti povratak korijenima u doslovnom smislu rijeci, tj. korenju elide on the road to wrlika 773192

nego zasto se vodje ne mere slika ubaciti aaa?
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  Trooly ned 13 tra - 15:29

... est malo gverav nustranu gleda dje je drozla on the road to wrlika 123346
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  major shlomo pet 11 tra - 16:30

nego, jel se ja varam il sam posenilio - al ovaj pionir pljunuti kolonelo kad je bio mali?? eli da je, kolonjel?
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  major shlomo pet 11 tra - 16:27

mnogo dobar ovaj majka, a i graficki je rijesen ne bi takog ni krkan na tertrapak ... moro sam ga u ajvar staviti, ko pravi bushov pijonir on the road to wrlika 977285

recite vi sta ocete ali maaajka jedini estradni umetnik u ljepoj nasoj a i sire da se coek ne ispovraca ... a i sound mu je dobar, neki valjda retro old-school plasticni saund koji ne znam jel je to namjerno il slucajno taki jerbo major-pionir schlomo vam bas i nije coek od repa i tije bum-caka-bum fora, al nije ni bitno - tehnika narodu ...

odje u home of the brave mlogo bre tehnika jevtina baj d vej ... iso ja u ducan da pazarim onaj USB drive da nosam fajlove neke kuci, ono kvazi-ajpod od 2 giga sve sa videjom i radijom za cetres dolori, pa reko aj neka pregazicu rijec da nikad vise po ulici odati s onijima u usima da me kaki taksista iz gornje volte zaljepi za mjesalicu betona kaki sam glede vizualne percepcije, i eto ti ga na ... aj laaajk
afro
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  major shlomo pet 11 tra - 15:52

major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  major shlomo pet 4 tra - 9:17

est, est Arrow
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  ćolonelo pet 4 tra - 0:41

Sleep
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  džontra čet 3 tra - 0:51

šta je bilo? crko maršal? on the road to wrlika 977285
džontra
džontra
baba sera
baba sera

Broj postova : 24
Join date : 12.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  Trooly pon 31 oľu - 1:01

on the road to wrlika 308228 , šta je s vami ???
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  Trooly sri 19 oľu - 9:56

... jope si se udruka s drozlom , reka sam u p l u ž i j o , bre , a to ti je mlogo drugajčiji konjtekst ... ima u majora rječnik kalajićev ili vukajlijin pa će ti on prvesti , cyclops
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  ćolonelo uto 18 oľu - 13:52

dede krki uvati se posla pa nam redizajniraj vibrnik da nam bidne lijep ki i stari elide
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  major shlomo uto 18 oľu - 7:56

es da malo bode oci al vozi ko zhiguli ... mos i prase u gepek ako os da utjubujes pig
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  Admin uto 18 oľu - 3:37

... nu njega , pa štajs se buniš , sve smo prilagodili proteklijeh mjeseci da se očitavamo na muderniji način ... šta njesi metijo avatara , da se ljepo vidiš . cyclops
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 11
Join date : 08.02.2008

http://vibrnik.heavenforum.com

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  krkan_res(e)urekcija3 uto 18 oľu - 3:30

Jebote koji je uzas ovaj novi vibrnik!!!!!!!
UZAS!

krkan_res(e)urekcija3
sero
sero

Broj postova : 1
Join date : 18.03.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  Trooly pon 17 oľu - 2:42

... est dobro zboris ... njoj samo fali da malo stajling sredi , nabaci malu crnu suknjicu svjeckog modnog stila , kokosh shinjela , uredna de pi pilacija i eto ima da bidne najljeshvija majorica ... ja bi je primijo amo ako je smjene , al nek doveze i avto sasobom , elde . cheers
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  ćolonelo sub 15 oľu - 16:46

est u kninu narod vavije bijo pametan i sisat nema sta, neimadedu pametnijeg posla nego gledati kako da se prestane puvati nasa sisojka, ma to ti je ono bosanci vs kninjani barem koliko sam imao cuti koji su to vrli vijecnici crkli dabogda svi zajedno sa sanaderom na celu sta se mene tice, ajd sisulju bi postedio samo radi zdrave seljacke konstitucije bez trunke silikona, sta za mozak iste ne bih bio u stanju tvrdprditi elide ... dje uni smanlija on the road to wrlika 527107 vojmeeeee tongue
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  major shlomo čet 13 oľu - 14:24

dje si naso taj disko smajli bre takog nema mori ni na huknet-jugendu ... nju vibrnik saund sistem
on the road to wrlika 527107

biov-selo plese haus dje je sade johan straus Question
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  Admin čet 13 oľu - 14:10

... aj aj , vish da se kvorum skupijo , ajmo sisatu na vibrnik ... i žurka žurka on the road to wrlika 527107
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 11
Join date : 08.02.2008

http://vibrnik.heavenforum.com

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  major shlomo čet 13 oľu - 8:39

kako to bre eli, treba kvorum da se obrise posta ... kuku ti je se nami, ako dodje kaki spam mora da sazivamo generalnu skupstinu vibrnika iliti sekjuriti kaunsel ... mlogo bre demokracki, ko ono nekadasnje kolektivnio precjednistvo eseferjota ... dok se oni dogovore, proso voz kozovo republjik ekspres vozi dzamaahirija-vijena-vijagra-friajpod, juzna osetija ima izaci ... mlogo neefikasno, mozda bi nilo bolje da se ova dolespomenuta sisa popisulja dovede za muderatora vibnika kad joj prodje mandat??
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  Admin čet 13 oľu - 8:11

... izvinjavam se vašem visočanstvu , nije problem u fourm majstora nengo u drozle amerikanske ili štagod . kako piše u pravilniku , treba kvorum za forum . odbijjjj , nemerem da brišem dok ne dobijem nalog od sekretaraa(množina).
... a što se rodjaka mog milog iz napisa , vidi se brate da mali ima muda i da mu je naša kuća uvijek otvoreta za vavjek . isto kad je žali pripeta uzuši ... muda su muda ....... on the road to wrlika 173157
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 11
Join date : 08.02.2008

http://vibrnik.heavenforum.com

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  major shlomo čet 13 oľu - 7:55

vojme kuku, dva posta a tri auta ... muderatore il brisi posta il nam kupi auta on the road to wrlika 417995
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty on the road to wrlika

Postaj  major shlomo čet 13 oľu - 7:53

evo da malo propagiramo uratke inokosnog novinara dedvuda na lokalne teme, konkretno o gradonacelnici knina, vrlike & ostalih prisajedinjenih podrucja republike rvacke kraljevske okrajine ... dedvud je doticnu i usliko al nazalost na takav nekompetentan nacin da joj se sise uopce ne vide ... nes ti novinara on the road to wrlika 374108


http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/dalmatia/3031385/index.do

11. 03. 2008. | 17:07

NEZAKONITOST Josipa Rimac prijavljena da je oštetila gradski proračun
Kninjani su prijavili gradonačelnicu Bajiću
Autor IVICA ŠIMIĆ


Anonimni podnositelji prijave zatražili su pomoć državnog odvjetnika tvrdeći da gradonačelnica ima svoje zaštitnike
Foto: Ivica Šimić


KNIN Skupina građana Knina prijavila je Županijskom državnom odvjetništvu u Šibeniku i glavnom državnom odvjetniku Mladenu Bajiću kninsku gradonačelnicu Josipu Rimac i to za nekoliko kaznenih djela vezanih uz trošenje proračunskog novca kao i za kršenje zakona na štetu građana i Republike Hrvatske.

Nepotrebna potrošnja
Građani su u prijavi bili konkretni i naveli tvrtku "Lasić Company" kao privilegiranu u poslovima nabave za gradske potrebe čime je, kažu, proračun oštećen za više stotina tisuća kuna. Anonimni građani, potpisani kao "građani grada Knina" otkrili su i da je kupljeno novo službeno skupocjeno vozilo, marke featan volkswagen, vrijedno oko 250 tisuća kuna, iako u voznom parku ima već pet automobila.

Podnositelji prijave upozorili su također da se na gorivo i dnevnice troše golema financijska sredstva. Čak je i navedeno da su vikendom, kada tijela gradske uprave ne rade, u pogonu barem dva do tri vozila i to jedno u Zagrebu, drugo u Rijeci, a treće vozilo u Vrlici.

U povećoj prijavi piše i to da se novac troši i na prigodne darove koji se ne knjiže, a ne zna se ni kome su namijenjeni i zbog čega. Posebno je istaknuto nagrađivanje podobnih, omiljenih i odabranih djelatnika pa su, kako stoji u prijavnom dopisu, neki djelatnici, a posebno pročelnici dobivali dvaput veće plaće za svoj rad.

Josipa Rimac nije željela komentirati prijavu "građana grada Knina" uz konstataciju da treba pustiti državne službe da odrade svoj posao.

Nezadovoljni u HDZ-u
Anonimni podnositelji prijave zatražili su pomoć državnog odvjetnika tvrdeći da gradonačelnica ima svoje zaštitnike, kako u županijskom uredu za reviziju, tako i u Općinskom državnom odvjetništvu. Sve su glasnija nagađanja da je prijava skupine nezadovoljnih građana rezultat sukoba unutar kninskog HDZ-a.

Taj sukob je kulminirao kada je čak šest od osam HDZ-ovih vijećnika bojkotiralo sjednicu Gradskog vijeća na kojoj se izglasavao gradski proračun za 2008. godinu.
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

on the road to wrlika Empty Re: on the road to wrlika

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.