New Vibrnik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veli Jože na majspejsu

5 posters

Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  Dalglis sri 19 oľu - 20:40

....nisko.. esil iga stisko jocolor rabbit
Dalglis
Dalglis
sero
sero

Broj postova : 7
Join date : 11.02.2008

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  ćolonelo sri 19 oľu - 18:45

kad ja dodjem traktorom pred seoski disko, svi lokalni frajeri tad padaju nisko Veli Jože na majspejsu 814843
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  Dalglis sri 19 oľu - 15:16

affraid E kad se sjeti Prise.Kupio mu caca Unimer ,ka racuna sin mu elektricar treba ce.Pitamo ga mi "Prisa jesi ga proba " .Esam k...c pa da naletim na struju. affraid

Vidder evo i nje Veli Jože na majspejsu 952482
Dalglis
Dalglis
sero
sero

Broj postova : 7
Join date : 11.02.2008

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  Trooly sri 19 oľu - 13:52

...muči muči , ajme ti se nami za pameti ... bili nasdva kod nikole đurice na praksi svakog četvrtka , češali muda i čistili sirene od auta šta su bile ispodbanka i šminkali ih ki nove i ponjeli u školu da ovome prodamo ... a vojme kad se napalijo sjeran sunce ti jebem , pa kad je upalijo sve sirene usukao mu se kumulator ... ne znam el truba imao bisera kašnje kad je i un bijo kod đurice ali mi smo ga dobro zaseravali tamo Veli Jože na majspejsu 773192
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  džontra sri 19 oľu - 13:43

šta ste čoeku na traktor ugradili sirenu sa dizelke??? ili su to samo džepine imale?
pa kad zatrubi u kosovu, čuje se do sinja...
džontra
džontra
baba sera
baba sera

Broj postova : 24
Join date : 12.02.2008

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  Trooly sri 19 oľu - 9:53

... ejs viddjo , kako edan napravijo post oftropik tako smo svi nustranu zabrajzdili ... es vidijo majko seljane , vojme i napako ... a djavla si i ti i ane kreno tamo , jedino što bi ti valjalo da si sreo prišu onoga šta smo mu ti i ja prodavali sirene za traktor ... vojme sjećaš ki se kad smo mu nabudžili sirene na traktor ... to nam je bijo prvi biznis of d rekord ... sjećam se njega nako jedroga i crvenog u licu kad je parkiro traktor preškolu i zatrubijo sa svije stojtnu sirena ... vojmeeeeeee Veli Jože na majspejsu 374108
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  Dalglis uto 18 oľu - 18:26

Nede zimuske Oglasili odje nasi mediji (da mediji) da ce Minjusari doci .Vejlo ja aj da se podje ka neki je red . Subota navece uputismo se ja i moja gospoja do Ukrajinske sale za svadbe i ostale ceremonije.Na parkingu guzva nidje parkirati.Veljo ja dobro je bice veselo.Dodje ja do sale aono ispred djeca se razigrala ,milina jdna samo im ringespir fali.Udjesmo unutra ,neke cure nas docekase engleski pricaju.Mislim se ja daleko su se culi.Gledam po sali nebi li prepoznao nekoga iz ridjana ili uzdolja .Neznam nikoga , za st olovima neki ljud jedu i piju.Mislim se ja usebi Konju jedan ili bolje ovo nase magare.
Sreca moja nisam uzeo karte.

Kasnije sam cu da su bili mjesec nakon sam ja ispusio u nekom nasem kaficu u Hamiltonu
Bili Lene ,Bosanac ,jos neki bivsi mindjusar ,i neka sisata .Sisata kazu odusevila .Ovo ja sve u vezi sisate mislim se da nije nasa gradonacelnica bila sa njima. Veli Jože na majspejsu 527107
Dalglis
Dalglis
sero
sero

Broj postova : 7
Join date : 11.02.2008

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  Trooly uto 18 oľu - 8:27

... ma zna bre , samo nema vremena da se šprda sa nami , kaže da si mu ti reka onomad za vorum . eno su mene metili za prijatelja na majspesu . aj brte javi im se tamo , pa njesi ti napak .
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  major shlomo uto 18 oľu - 8:18

eto vidim sad da esam offtropik - ovo je topik o drugu djuri, jedinom pravom kvazi-umjetniku i kantautoru iz nasis krajeva, a vi ovdje serete o nekijem mindjusarima i tome slicno da vas sram bilo

el moze neko da aplouduje novog djuru na rapidser? ako me pamcenje ne vara, taj novi cede bi trebalo da bude nova snimka starih veli-joze stvari plus elektricne obrade slavko-mihalic stvari ... to bi bas voleo da daulnoudujem ... a ako se varam ili ako taj doticni vec imadem kod kuce, molim da me se izvini jerbo imam tu mas tije cedeja a ne slisam u principu nista sta nisam daunloudovao recentli jer ko ce to traziti pokuci elde

jel djuro uopce zna za ovaj new-vibrnik? cisto sumljam Shocked
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  major shlomo uto 18 oľu - 8:11

ne znas bre ko je urbaniji & kulturniji, knin bre rasadnik kulture od mile martica do sise popisulje ... jedina komparativana prednost ovije drzavnije srao rokera je sta su bili elde malo sirih svjetonazora pa se nisu libili psihoaktivnih preparata a i rakijetina im nije bila mrska, docim ovi kuk didzeji pretezito mastrurbiraju na suvo bounce ... al svi bre mnogo vole da seru jednakvo

nego elde - koji je ovo topik odje?? evo ja pisem tute pa se prepao da nisam offtropik affraid , reko idem vidjeti o cemu je ovo, a ono nidje nema?? kuku i lele ... sta sad, jel bi trebalo da sve unaprijed coek planira dje ce i kako ce Shocked
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  džontra uto 18 oľu - 5:33

"...i kako su se neki borili oružjem, mi smo odlučili da se borimo i kulturom. "
affraid
ovo je masterpis!!! zemljo, otvori se....
džontra
džontra
baba sera
baba sera

Broj postova : 24
Join date : 12.02.2008

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  Trooly uto 18 oľu - 3:44

... majde hvragu berlav , štajs si se uplužijo , ja se unda prijavijo na kukunet ljepo i napisa šta sam napisa o nami ... unda si mi reka da ima i vibrnik . đavala bi ga ja pronaša brez tebe Veli Jože na majspejsu 6871
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  ćolonelo uto 18 oľu - 3:21

hehe, kaze "njihov gitarista kasnije presao u djavole" , aj dobro sta je pobrko tandju i puvalj'cu, ali sta napisa ono preso ko da sam dobio transfer iz bee gees u rolling stonesa za 2 milijuna nuvaca, mlogo bre vole da svira taj pisac drunken ipak, najveci biser je da su mindjusari bili drzavna institucija - kakva "drzava" takva i institucija, ali glavno da ne fali entuzijazma elide Veli Jože na majspejsu 123346

nego sta naprica da sum ja tebe optuzijo - ako i radim za un njesum baba del ponte pa da tuzim i optuzujem elide affraid
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  Trooly uto 18 oľu - 2:58

...vide ovo trumbekane , prođe nešto malo godina i odma se pobrkaju lončići , ma kad si ti sviro gitaru u krčmi ... vojme i kuku ... ovo gore neg unda kad si ti mene oplužijo da njesum sviro s đuricom makar i onoliko po kućami ... evo kopi pejsta Veli Jože na majspejsu 401963

Najaktivniji bend osamdesetih bio je Todor Todor, koji je bio popularniji u Splitu nego kući. Pored Džepa, mog benda, bili su tu i Krčma kod Đure seljaka (njihov gitarista Igor Kmetić kasnije je prešao u Đavole), Tri balona, Machine Gun koji je svojevremeno svirao po beogradskim klubovima, ali za neke novije generacije najpoznatiji su Mindjušari, koje je podržavao Bora Čorba. Oni su pre bili državna institucija, nego klasični bend. Bio je rat i kako su se neki borili oružjem, mi smo odlučili da se borimo i kulturom. Džep je tek 1996 godine uspeo da snimi album sa materijalom koji je urađen deset godina ranije” kaze Pašić.
Veli Jože na majspejsu 417995 Veli Jože na majspejsu 527107
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  ćolonelo čet 13 oľu - 5:52

vide djure nasega moj najmiliji autor, ima i mene na myspensu kolateralno iz mladalackih estradno-izvodjackih stremljenja, tamo kod mehe kako ga ono ti nazva onomad .... i ja sebe ukuca na majspejs vavije zaboravljam une parole i lozinke - po ruski lozinka "parulj" pa ti vidi lol!
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Veli Jože na majspejsu

Postaj  Trooly uto 11 oľu - 16:34

Veli Jože na majspejsu 535373 , evo ko ne zna djuro se umajspejsijo i napušćo par stvari novijeh za čuti . pošto drug sekretar ćolonelo cijeni najviše njegov rad od sviju nas neznalica, nek se zabavi slušajući (nadam se da mu UNlink radi) .
www.myspace.com/velijozeband
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Veli Jože na majspejsu Empty Re: Veli Jože na majspejsu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.