New Vibrnik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bryan Adams u Unesicu

3 posters

Go down

Bryan Adams u Unesicu Empty Re: Bryan Adams u Unesicu

Postaj  major shlomo čet 31 srp - 15:49

vojme taj coce stvarno isti miso kovac bez brkova ... ja sad tek vidijo sliku ... ja mislio to neki iz knina, vrag ce to ga vise znati, mlogo pupularno ime u kninu, ima cipe, cule, cika, cupe, cota, nema sta nema ... plus kompanjon mu tekstopisac mirko matijas ko sto se bio u kninu isto onaj rade matijas sta je bio novinar sta li vec ... ma ko ce to sve popamtiti, dobri kazu ovi coce/matijas, em ti globalizaciju i ko ju izmisli, daj ti nama nasu majcicu hrvatsku-srbiju .. aj mala donesi jos po jednu pa idemo u bolnicu, malog mi ujelo prase pa nosimo prsut doktoru da ga zakrpi ko sto bog zapovjeda a ne ko mene svojvremeno doktor torbica u staroj bolnici u vrijeme komunistickog mraka

affraid

sad se podsjeti jednog jedinog puta kad sam dobio tri-cetri sava na nozi u staroj bolnici ... izlazio iz svoje kuce na kolonelovu ulicu i sta, nagazim na razbijenu zahodsku skoljku na sred trotoara, tj sa strane taman da je ne vidis odma ... pa veli ovi sad u kninu divljaci, vaki-naki a svi zaboravili kaki su oni prvi indijanci bili ... ali aj, bar je bolnica bila u gradu a ne ko sad, ne znam ni dje je al fala bogu zdrav sam Bryan Adams u Unesicu 678344 smrt croat-cetniku, sloboda vibrniku, elde, see you down there ... ... kuku meni dje ja idem, i sam ne znam sta mi to treba ..
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Bryan Adams u Unesicu Empty Re: Bryan Adams u Unesicu

Postaj  major shlomo čet 31 srp - 15:14

jes jes nego sta ... to cemo da organizujemo u sklopu manifestacije "ponos vibrnika: novi nedocekani ciklus", a ako se to slucajno poklopi sa danom zahvalnosti oluje i namastira krke ima da nam dodju i jovica i coce i brajan adams i joso durbaba ... elde, sve u sklopu multinacionalne inicijative da svaki furest koji slomi nogu u unesicu ne ide u knjinjsku bolnicu nego pravac na vibrnik na janjetinu pa poslje lako ... sve ce to globalizacija pozlatiti elitako drunken

vojme kuku sta ispisa a ni sam ma ni kap niceg popijo Shocked ovi sta su original "rvacki ponos" sastavljali, vele trebalo im dva mjeseca po raznorazim birtijama dok su to izrimovali ... nes ti umjetnika i stvaralaca
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Bryan Adams u Unesicu Empty Re: Bryan Adams u Unesicu

Postaj  ćolonelo čet 31 srp - 14:49

vojmeee, vaki hit brajan jos nije ima, treba odmah da se to realizuje da zapiva tu pismu u unesicu, more i u pratnji tri dalmatinca - coce-miso-jovica nonkovic
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

Bryan Adams u Unesicu Empty Re: Bryan Adams u Unesicu

Postaj  major shlomo čet 31 srp - 10:50

Ponos Vibrnika
(pjeva Brajan Adams, uglazbio Coce po tekstu Majora Shlome)

Mamurnom jutru, trazim dje si ti
Koji si godinama ime krila
Kolko si spamera i balvana podnjela
Ni guglu poklekla nisi, zilava si bila

I sade u sjeni magarece plave boje
Samo si jedu zlelju snila
Vorum imati, Vibrnik se zvati,
Nek klikucu sva tri debila!
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Bryan Adams u Unesicu Empty Re: Bryan Adams u Unesicu

Postaj  Trooly sri 30 srp - 14:04

... vi ste jedna obicna banch of shit . cyclops , ali pozitivno je sto ste se raspisali . odje sve po starom , malo pizdarija nije na odmet . elem , da nije taj brajan mozda onaj mladic sto ga traze hagovljani . to bi trebalo provjeriti silent
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Bryan Adams u Unesicu Empty Re: Bryan Adams u Unesicu

Postaj  ćolonelo uto 29 srp - 19:24

em ti nedilju, em se udruzuje srpstvo i hrvatstvo, em bryan adams u unesicu svira, bume ja kad zadnji put u unesicu svira prija tacno jeedno dvajs gudina doslo 15 ljudi i jos pride nestalo struje pa kolko se sjecam prekinilo seoski koncerat, pa unda jaso kaliger jugom me odveza do drnisa dje se nasli sa pokojnim damom od jazza, a ovi tolko natrubio i sebe i nas da je ispa iz juga cega se ja sekundarno ni ne sijecam ali ljubo radic koji je bijo s nami tako tvrdi pa aj ti sad budi pametan, eijshhhh
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

Bryan Adams u Unesicu Empty Re: Bryan Adams u Unesicu

Postaj  major shlomo uto 29 srp - 14:52

I kroz okove i kroz teške boje,
samo si jednu želju snila.
Dom imati, Hrvatskom se zvati,
na putu si istine, Bog te prati.
poklekla nisi, žilava si bila.

recite vi sto god htjela, ali ovaj recenica tj strofa nemas subjekat ... ako nemas subjekat onda ne znala o cemu jeste rijec to jest o cemu se radila to jest pjevala u ovaj pjesma ... to tako bilo u sav jezika, pa tako onda i u taj vasa jezika gdje dodatno trebala sve slozila u slican padezi i rodna pripadnosti bez obzira na seksualna orjentacija ... mnogo zajebano gramatika i tesko za janjevac kamoli amerikanac affraid
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Bryan Adams u Unesicu Empty Re: Bryan Adams u Unesicu

Postaj  major shlomo uto 29 srp - 14:44

em ti nedjellju, ja nisam ni vidio o cemu se odje radi - ocjepila se kninska bolnica od sibenika!?! jel to neka nova srao krajina?? ko im je bre psihijatar? Bryan Adams u Unesicu 31995

Kninska bolnica službeno će postati samostalna 1. kolovoza u 10,30 sati. Od tog doana i tog sata službeno će nositi i svoje novo ime - "Hrvatski ponos". Naime prijedlog Poglavarstva Šibensko - kninske županije za odvajanje kninske bolnice od OB Šibensko - kninske županije i njeno utemeljenje kao samostalne zdravstvene institucije, jučer je prihvatilo ministarstvo zdravstva i dalo svoju suglasnot.

onda valjda miting i gitarijada povodom ocjepljenja ... nece ovo izdobriti nikako
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Bryan Adams u Unesicu Empty Re: Bryan Adams u Unesicu

Postaj  major shlomo uto 29 srp - 14:28

pridruzavanja & globalizacije nikade dosta, elitako ... aeto i major shlomo poco ponovo proucavati literaturu i ostale tiskovine na domororodackim jezicima ne bi li se priblizio narodu iz kojega je potekao i kojem se uskoro vraca ... mologo tesko jezika za razumeti, o cemu se radi u ovaj pjesma?? study

Hrvatski ponos

U olujnom jutru, tražim di si ti,

koja si stoljećima ime krila,

koliko si nepravde i zla podnila,

poklekla nisi, žilava si bila.


I kroz okove i kroz teške boje,

samo si jednu želju snila.

Dom imati, Hrvatskom se zvati,

na putu si istine, Bog te prati.

poklekla nisi, žilava si bila.


I bez daha, ispred oštrog mača,

i kad tuđin sudi i u tamu baca.

i kad se zapiva snažno i bratski,

uvik će živit ponos hrvatski.


Da na Zemlji ne bi bio kutak raja,

pobrinuše se nespretni vladari.

Domovino naša, ne daju ti mira,

puteve nove furešt tebi bira.


Pridruženja i globalizacija

riči su koje sada trebamo znati,

al ovo polje, ispod ovog neba,

i sutra će orati ponosni Hrvati.


I bez daha, ispred oštrog....



Mirko Matijaš
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Bryan Adams u Unesicu Empty Bryan Adams u Unesicu

Postaj  major shlomo uto 29 srp - 14:22

evo, majke mi, pise isto u danasnjoj dalmaciji

Bryan Adams u Zagori i spotu Jakova Sedlara

Kako smo doznali od Mirka Matijaša moguće je da se humanitarni koncert "Hrvatski ponos" u Kninu preklopi sa snimanjem spota za ekološku pjesmu "Zemlja glasno zove nas". U spot za tu pjesmu posvećenu planetu Zemlji uz 19 hrvatskih pjevača nastpit će i globalna rock zvijezda Brayan Adams. Spot će režirati Jakov Sedlar, a bit će sniman na rijeci Krki, u Unšeiću, u Lećevici, prašumi Ljutini i na drugim lokacija širom šibenske i dalmatinske

http://www.slobodnadalmacija.hr/Šibenik/tabid/74/articleType/ArticleView/articleId/16725/Default.aspx
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Bryan Adams u Unesicu Empty Re: Bryan Adams u Unesicu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.