New Vibrnik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

+4
major shlomo
džontra
Trooly
ćolonelo
8 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Trooly sri 20 vel - 14:37

... obama ili svima nama ... dobar mu blog , cekam da se registruje .... afro
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  major shlomo sri 20 vel - 11:55

samo da znate - OBAMA CITA VIBRNIK!
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  major shlomo sri 20 vel - 11:53

obama ce da vrati kosovo!

http://barackobamaisyournewbicycle.com/
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Trooly sri 20 vel - 1:26

... govno kreće kad dupe oće ... stara seljačka izreka pa ti vidi moj sinkoliću . eno na es vidijo šta popališe prelaze na granjicami . vidim ja da je derektiva neđe dobro koordinirana , isto ka u nas , samo je treba prokljuviti , će. ko , šta elde .... scratch
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  džontra sri 20 vel - 0:52

ja sam isto za to da se naši prijatelji koji peku kruh, bakljave i burek ne diraju, oni su pošteni ljudi koji zarađuju svoju koru kruva. da ne kažem da su vrijedniji od svih ostalih pekara i inih jerbo rade po cijelu noć i dan i jedino kod njih mogu kupiti kruv u sitne sate...
a to da će šipci najebati,...to nimalo ne dvojim, samo mi ih je sad tužno gledat kako se vesele svojoj državi gdje ima 70% nezaposlenih. neće bit toliko veseli kad ih ameri uzjaše i počmu cijedit ko suvu krpu. zvuči stupidno,...ali požalit će oni što su se odvojili od srbije, samo još toga nisu svjesni.
al jelte, put iz guzice u glavu je mukotrpan i bolan proces a to najbolje znamo mi braću vibrničani, elde.
džontra
džontra
baba sera
baba sera

Broj postova : 24
Join date : 12.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ćolonelo uto 19 vel - 7:12

to su sve merikani krivi, mi smo inace svi mirni narodi ko bubice i ne bi ni mrava ne daj boze siptara zgazili, i imamo veliko razUmevanje za osebujan modni ukus nasija narodnosti osobito koje vole kiceraj, sarenilo i umjetno cvijece i bogami su i podobri buregdjije i pekari, slasticari malo manje jesta da volem baklave ali ipak vise volem austrijsku cokoladnu tortu elde albino ali naske siptarske baklave masu bolje od turskija ja proba majke mi - one turske neke majucne nikakve pa sve nesto nasrane s ovim s onim pistacio, orah, mahuna, a siptarske majkace dvi pojedes ne meres doci sebi odma te strefi secer tongue
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Trooly uto 19 vel - 6:08

... eno na gledo sam savet bezbednosti noćaske , po meni priča završena . na žalost počelo je sa revanšizmom po gradovima i onaj ko je kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 6871 pripadnik burekdžijsko-slastičarsko-pekarske strane izgleda da je najebo . žao mi ljudi , nedužnih i jadnih . jebene devedesete sa suburbijanskom zadrškom. mogu vam reći da je frustracija ogromna , čak je i ja osijećam na neki način , a najviše me muči što sve slike vraćam kako je to izgledalo kad smo i mi vibrničani kompletno pukli ....... paljenje radnji , bomba vamo bomba tamo , pa dušebrižnici nacionalnih identiteta i na kraju kud koji mili moji . umjesto da se danas šprdamo po našijem gudurami i njačemo po seljačkim sajmovima od benkovca do strmice , mi se virtualisali . jebi ga , mada bolje vrabac u ruci nego golub na grani . kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 6871
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  džontra pon 18 vel - 14:36

ođe kod nas na zapad sve okej,...mi se ne cepamo ali nam se šupak cepa i rascvetava koliko smo dužni ko grčka. što bre kod nas nema neke rezerve uglja i nafte da i nas netko napada pa da nas ameri brane,..pa da i mi procvetamo a ne ovak jadni ostavljeni na milost i nemilost sopstvene gluposti. jesmo budale svjecke. jocolor
džontra
džontra
baba sera
baba sera

Broj postova : 24
Join date : 12.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ćolonelo pon 18 vel - 7:29

da vam kazem, to uni major tamo iz merike sve burgija - to sta ije slobo ubiva brige vragu ubivalo i druge srbe, rvate, bosance - nego reka merikan kosovo ide i bogami - ode, isto je bilo i sa cijelom jugom uostalom- dok su oni upirali neka je, neka je, kadijevic im bio pajdas - kad su odlucili nema vise odnjo vrag salu pouijo vuk magare aj ca republika ko banana svaka se ocijepila i aj ca ijope dobro osim jadnim raseljenima ajme ti se, tako eto i zavrsnica kosovo, pitanje je samo kome ce oni dat podrsku taj ce se i odcijepiti - pa i baskija i sva ta sitna boranija bi se odavno cijepala da ima podrsku merike - i sjeverna irska zasluzuje da se ocijepi elde, ali jos nije vrijeme sazrelo, dede ti shlomo recider tamo da ne zavlace narod zsa nos - ako treba da se cepa ce da se cepamo bre!!! kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 9912
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Trooly pon 18 vel - 6:55

... vojme , to su macevi bre , mada moram adminu kasti da to menja u one šarene zastavice uz ordenje šta idu . ma muči maršale , juče sum bijo u bgd. kad je svo ovo sranje po ulicami bilo . ne valja ništa jer kako mi se čini pandora box se otvorila . muka će se navući svuda čini mi se . jest da sam na sjeveru , ali ovaj odnos ćirilice i islamske latinice liči na ono naše sranje . juče u ludilu po gradu ovaj moj stariji je platio kad je išao kući od huligana . jest da me podsjeća na tuškanac kad su prodavali zagrebacki gelipteri cigle , ali to su bila sretna vremena . mali se izvukao na foru ,ali ništa to nevalja. evo sad slušam kako talijani komentarišu novu ..ropsku državu i vele da je to nova of šor država , đe će se svašta moći raditi . šta će li biti u u toj tvojoj tunguziji Suspect . najmučnije je to što cijeli slijed događaja već neko unapred zna , a mi Shocked
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 Empty kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  ćolonelo pon 18 vel - 2:17

eto i to smo docekali da se kosovo proglasilo drzavom, koliko li ce se samo drzava od te jadne juge jos izasrati - oce li bit mozda srpska, ili hercegovina - to niko ne zna osim amerikanaca elde, a sta vi kazete braco u domovini i inostranstvu? cyclops

p.s.
vide ljepote unapredilo me u baba-seru - a djes ranko tolke nozeve tamo nastavlja pa necemo valjda kaku sa nozevima rezati, dajde ti umjesto noza one gume naredaj - ono s cime se odstopava kad neko ima tvrdu stolicu pa zastopa solju geek kako se to zove ko zna - odstopavalica??? What a Face
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje - Page 2 Empty Re: kosovo se samoproglasilo nezavisnim pa iste priznanje

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.