New Vibrnik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukić tu tu --

4 posters

Go down

hukić tu tu -- Empty Re: hukić tu tu --

Postaj  Admin ned 14 ožu - 5:53

Shocked , a vidi mene admina , i ja sam se odudjio misleci da na ovu livadu ne dolazi vise niko. no , ovdje je sranje i oseravanje osnovni postulat pa nek sloboda i dalje vlada afro
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 11
Join date : 08.02.2008

http://vibrnik.heavenforum.com

[Vrh] Go down

hukić tu tu -- Empty Re: hukić tu tu --

Postaj  džontra sri 17 vel - 6:57

ja baš nekidan razgovarao sa prijateljicom koja radi u zakladi pa joj to spomenuo. kaže ona da je huk zamalo dobio taj novac.
no vidim da sajt i dalje radi, manje-više isto, samo je promjenio ime.
džontra
džontra
baba sera
baba sera

Broj postova : 24
Join date : 12.02.2008

[Vrh] Go down

hukić tu tu -- Empty Re: hukić tu tu --

Postaj  Doc pon 25 sij - 5:05

Mestre, stvari su ti tu vrlo jednostavne. Fuck politics, sve ti je u lovi, lova okrece sve. Kliker, Mico i ja smo 2002. pokrenuli prvi kninski portal, brija je bila nevidjena, mislili smo maltene povezati cijeli grad u jednu mrezu, trebalo se virtualno setati gradom, Mico i ja smo snimili preko 10 000 fotki Knina i okolice, i na kraju sto. N I S T A. Veliko nista, bez love nema ni realizacije. Kliker je to najprije spoznao, maknuo se s projekta i otisao trbuhom za kruhom u ZG. Meni je sve ionako bilo sekundarni posao, pa mi nije bilo bitno za egzistenciju. Mico se jos godinu dana patio po Kninu i odgadjao neizbjezno, pa je na kraju i on zapalio za ZG. Ukratko, cijeli HUK je postavljen na briji neke kao gradjanske inicijative, ne znam ti ja kakve nevladine organizacije, ali istini za volju, tamo ti se uhljebilo masu mlatimudana - ekipe koja sise lovu, a ne proizvodi je. Jebat ga, takav sustav ti se morao urusiti, bilo je samo pitanje vremena. Koliko god neka udruga mislila biti nevladina, gradjanska, bla, bla, neovisna, apoliticna i sl., treba joj lova da bi funkcionirala. Ako nema ekipu koja pumpa svoju lovu unutra, ili se ne vodi menadjerski (bez obzira sto to i ne bi trebala biti uloga udruge), ako se potrefi jos i politika udruge ili celnistva kontra vladajuce strukture grada (politika u bilo kojem smislu), pa nema ni od njih love, udruga odnosno organizacija ti je brzo u "banani". Udruga ti je kao poduzece; ako lova izlazi, a ne ulazi, slijedi stecaj. Kao kod Visnje i Zdravka. Wink
Pozdrav, Doc
Doc
Doc
sero
sero

Broj postova : 8
Join date : 08.03.2008
Age : 51
Lokacija : Knin

http://www.kninskizubar-maric.hr

[Vrh] Go down

hukić tu tu -- Empty Re: hukić tu tu --

Postaj  Cyberho uto 19 sij - 3:38

pa ja isto gledam, skroz ste neaktivni. ili vas ne zanima politika? hukić tu tu -- 977285

Cyberho
sero
sero

Broj postova : 2
Join date : 01.01.2010

[Vrh] Go down

hukić tu tu -- Empty Re: hukić tu tu --

Postaj  džontra uto 19 sij - 1:06

odgovorite sajberku, nemojte da ste taki...
džontra
džontra
baba sera
baba sera

Broj postova : 24
Join date : 12.02.2008

[Vrh] Go down

hukić tu tu -- Empty hukić tu tu --

Postaj  Cyberho pet 1 sij - 7:22

poštovanje vibrničani Smile neki tu sveprisutni me se mozda sjecaju sa huknet foruma dok je bio ziv, ali to sad i nije toliko bitno...

u biti sam htio natipkati koju o temi koju cu uskoro iznijeti, na nekom forumu na kojem bi to imalo smisla, i ispalo je da je kninska forum/internet scena toliko propala, da je zapravo jedino mjesto gdje bi to donekle moglo naci ciljanu publiku, ovaj forum Smile i drago mi je da je vas community ostao ziv, pa makar bio jedini... ugl. hear me out,

Budući da projekt kninskog news portala www.huknet.hr nije prošao na natječaju Zaklade za razvoj civilnog društva u konkurenciji medijskih projekata za 2010. godinu prisiljeni smo ugasiti ga. Tako je ovo što upravo čitate zadnja vijest na do sad jedinom gradskom news portalu i jedinom nezavisnom servisu vijesti u gradu. Hvala vam na čitanju i na dobrim feedbackovima. Uredništvo portala.

ha hah. sta vi mislite o tome?

Cyberho
sero
sero

Broj postova : 2
Join date : 01.01.2010

[Vrh] Go down

hukić tu tu -- Empty Re: hukić tu tu --

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.