New Vibrnik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!!

3 posters

Go down

Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!! Empty Re: Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!!

Postaj  ćolonelo pet 5 ruj - 8:42

e unda skini new vibrnik i odsad neka se zove 'nundje tri debila, sta vi kazete ostali pametnjakovici klinker i povratijo li se major u new york? affraid
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!! Empty Re: Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!!

Postaj  Trooly sri 3 ruj - 6:59

... evo na aaa!!! kako je selo ostalo brez življa???svi pobjegli nustranu u beton!!! š Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!! 374108 tono major rece tri debila sad je i istina . subjekat i još tri njizi štono odje kuckaju . ovaj sto mu preticiju pisašmo zaspo i boli ga kur . Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!! 374108
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!! Empty Re: Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!!

Postaj  džontra pet 22 kol - 5:34

drug major šlomo se javjo sa prve crte bojišta i pita me da iđemo na neki festival. ja reko oprdiš ti i festival,...idem ja kod ćolonelovih u sloveniju kod slovenki... Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!! 952482
džontra
džontra
baba sera
baba sera

Broj postova : 24
Join date : 12.02.2008

[Vrh] Go down

Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!! Empty Re: Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!!

Postaj  ćolonelo pet 22 kol - 5:30

este'l vi una peticija za zajebavanje postenog naroda elde, dokoni po ljetnoj vrucini udarijo vam zvjezdan u glavu pa mene nasli, evo se rusi izvlace sta ocete, a i vrijeme im je, to je vojska koja navikla na teski diskomfort pa se njesu ni oprali ni naspavali evo ima vec i tri nedilje dana, ne izlaze iz tih svojih tenkova i btr-ova, ajde kavaragu, a ja ne idem nidje odavde dok me ban-ki-mun ne iscera ili ne prekomanduje, e ako mi morete srediti njedje na bliskom istoku u blizini mediteranskog mora mlogo cu vam bidnem zahvalan, a dotle ostajem na istocnom frontu
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!! Empty Re: Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!!

Postaj  Trooly sri 20 kol - 10:21

... ajme , pa od njega ni glasa . ma gunj to hvragu , ćolonelo vraćaj se na bačvice sta će ti bre te pare . sjetim se mislim da bješe onaj iz nadrealista mostarac kad je rekao " bolje štruca u ladu nego dvije na suncu . " aj ti majko pakuj se i kući svojoj. Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!! 401963 + Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!! 123346
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!! Empty Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!!

Postaj  džontra uto 19 kol - 2:53

Molim da se ođe svi upišu, pa da šaljemo Medvedevu drugarsku peticiju da nam pusti iz okruženja druga Ćolonela koji je ni kriv ni dužan ostao tamo zatočen brez kapulice i pomidora u UN bazi.

On je jadan čoek tamo u tuđinu otišo trbuhom za kruhom jerbo je trebalo đecu prehranjivat, a muzička karijera ošla ukurac. Kao olakotna ukolnost molimo da se uzme da g. Ćolonelo dobro svira u oni rog od malena i da je šnjime proputova pola ruskom narodu bratske SFRJ od Vradara pa do Triglava i uveseljavao i staro i mlado i isto tako molimo da se uzme u obzir to što je on jadan tamo otišo jerbo su zapadne sile predvođene sa Merikom, Angliškom, Kirgistanom i izdajničkom Gruzijom krive što mu je karjera ošla ukurac i što je jadan mora promjeniti profesiju i postati građevinski inženjer i menadžer.

Pa zar nije dosta što jadan tamo nemere toćat guzicu ka na bacama, nego mu još nedate da more pravit salatu od kapulce i pomidora.
...a sade idem u Rijeku tražiti da se ujedine svi pro-ruski orijentirani Rvacki glazbenici predvođeni drugom Belanom i da organiziraju na guvnu u Čistoj Maloj sveopšti koncert podrške drugu Ćolonelu. Poslje Čiste Male idemo odma direkt u Meriku na petu aveniju moliti za povlačenje Ćolonela u premještanje u Libanon ili negdje drugo gdje ima ADSL broadband priključak i gdje je zera blaža klima. Organizator skupa na petoj aveniji je precjednik sve-američkog foruma za podršku i pomoć drugu Ćolonelu, drug Major Šlomo.

P.S.
Ako Medvedev ne postupi sukladno zahtijevu, ima da mu Winnetou Lucky dođe zapaljti roštilj na daču
džontra
džontra
baba sera
baba sera

Broj postova : 24
Join date : 12.02.2008

[Vrh] Go down

Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!! Empty Re: Peticija za oslobođenje Ćolonela iz okruženja !!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.