New Vibrnik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

obama u kninu

3 posters

Go down

obama u kninu Empty Re: obama u kninu

Postaj  Trooly pon 11 kol - 2:23

... kuku i napako , pa ti si se navuko izgleda davno pa nemeres brez bumaba da ti zvizdu pored usiju ... ccc... , ne bre bez zeze , em ti je taj usrani dolar depresirao u zadnjih par godina maltene evo ga na duplo , em si uprdijo te guzicine ki stari zec , nemeres potrcati ni dvajes metara , pa stas se muciti . em ti nedlju sad mi onaj tvoj bejrut zvuci ko sejseli ... metnide mi taj tvoj mobilni broj u prajvat poruku , njesum ga izgleda dobro upiso onomad u telefon !!! obama u kninu 308228
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

obama u kninu Empty Re: obama u kninu

Postaj  ćolonelo pon 11 kol - 1:59

est bume lete bumbe lete avijuni, bjezi ne daju mi spavat sta ovi moji uspanicili se pa stalno nesto zivkaju provjeravaju pripremaju relokaciju sta ti ja znma jedu govana, a sta i rusi vala evo svako jutro oko 7 am nadlecu bombarduju tu nedje 20-30 km taman da se zatresu prozori pa ondak opet ovi odma svi zovu nazivaju redio-check jes spakova 15 kg torbak ovo ono ajde jebite nedilju svi pustite me da spavam na miru ... kazu mi "wake up mlogo si relaxiran situvacija je napeta ovo ono" a ja se mislim napeto vam je u glavi svima zajedno, inace i nije neka frka ima struje ima vode, klima, frizider, televizija, mobitel, internet, sve radi jedino ne merem na pijacu - em ovi nasi ne daju svih nas nabili u kamp, em se narod isprepado pa uteka nema zive duse - ajde ih jebi pa sad ne merem kupiti kapule i kumpira, eto sta su ti ratne muke un-ovca ne mere se ni naspavati ni krompir salatu napraviti kako treba, elde ....
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

obama u kninu Empty Re: obama u kninu

Postaj  Trooly ned 10 kol - 13:34

obama u kninu 9912 , vracaj se kuci svojoj trumbasvili. obama u kninu 535373 , uzmi bras i zajebi to tamo bre....
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

obama u kninu Empty Re: obama u kninu

Postaj  ćolonelo uto 29 srp - 19:13

est taj paklar je valjda pametan jerbo vavije kravatu nosa a i lojalan je srbin bijo u svaka vremena, sjecam se da mu je moja zemska pomogla da dobije protezu poslje oluje jerbo covjek bez noge a hrvati mu valjda njesu priznavali sta ja znam umjetnu nogu pa mu pomogo unhcr, i znaci velki skup neistomisljenika, hm, hm, a vrijeme je brate da sidju sa vlasti ovi tudjman-sanaderovi lopovi ukljujcujuci i popisulju sisulju, iako da su im neke sanse da nesto ucine i nisu - velka je to mafija zajasila - dje se sds i hdz udruze tu ili rat izbija ili se krade i pljacka narod na veliko a da ce nekaki paklarovci i janjevcxi dozvati narod do razuma i njesum bas ubjedjen, jerbo prosjecan narod za svacim vapije pa utuvio fix ideju da koji ga bolje pokrade i vise mu krvi popije taj je bolji i pametniji
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

obama u kninu Empty obama u kninu

Postaj  major shlomo uto 29 srp - 14:15

dobro sad nije obama, nego neka nova kao ti ga napredna stranjka ... aj sad vi koji ste tuitamo dolika, recite koji su to sad ovi multinacionalisti ... ako nista drugo reklo bi se da su bar iz djelimicno iz knjinja, tj pise da su gradjani elde ... makar mi je sumljivo sta oce da agitiraju u orlic-markovcu i janjevu, ali stas taka su vremena dosla Question

http://www.slobodnadalmacija.hr/%C5%A0ibenik/tabid/74/articleType/ArticleView/articleId/16596/Default.aspx

28.07.2008. | 12:59

multietnička i nadstranačka politička opcija ZA KNIN OSNIVA PODRUŽNICE

Srbi i Janjevci na istoj strani za lokalne izbore

Građansku inicijativu veseli što se pridružuju i mladi koji dosad uglavnom nisu sudjelovali u politici / ivana Marinić Kragić / CROPIX


Mi želimo potući na izborima SDSS i HDZ, a optimizam ulijeva činjenica da u Građansku inicijativu ulaze i etnički Srbi i etnički Hrvati koji žele boljitak kninskom kraju, a ne političke sinekure SEnD najavljuje jedan od pokretača Inicijative, Slavko Paklar
piše DAVORKA Blažević
Građanska inicijativa za Knin je multietnička i nadstranačka politička opcija koja okuplja sve građane nezadovoljne sadašnjom vlašću. Pristupaju nam srpski povratnici, ali i Hrvati s Janjeva razočarani učincima vlasti. Sa svakim susretom sve nas je više, a o kojoj se snazi radi pokazat će veliki skup što ga GI priprema za listopad u Kninu, kada ćemo prezentirati i naše programske ciljeve i ljude s kojima računamo na lokalnim izborima - najavljuje jedan od pokretača Inicijative Slavko Paklar, dodajući da će nova “stranka” imati svoje podružnice u Kistanjama, Erveniku, Biskupiji, Kninu itd.

Okupili su, kaže, slobodnoumne ljude u punoj snazi, a napose ih veseli što im se pridružuju i mladi koji dosad uglavnom nisu sudjelovali u politici.

- Mi želimo potući na izborima SDSS i HDZ, a optimizam ulijeva činjenica da u Građansku inicijativu ulaze i etnički Srbi i etnički Hrvati koji žele boljitak kninskom kraju, a ne političke sinekure - tvrdi Paklar.

U kolovozu će organizirati skup u Orlić-Markovcu, a potom u Erveniku i Biskupiji.

- Kistanje su pokazale da projekt u koji smo krenuli ima velike šanse i puno pobornika, jer je i nezadovoljnih mnogo. Nema posla ako niste u HDZ-u ili SDSS-u, i to je ono protiv čega ćemo se boriti. Ovdje jednako loše žive i doseljeni Hrvati iz BiH i srpski povratnici i zato Inicijativa kao multietnička opcija ne želi nacionalni nego građanski predznak - ističe Ðuro Rusić, čelnik kninskog HNS-a, gradski vijećnik i jedan od pokretača GI-a.

U Kistanjama jezgru GI-a čine Marko Kardum, predsjednik SDP-a i bivši načelnik općine, Jovan Berić, nositelj Nezavisne liste na zadnjim izborima, Milivoj Macura, predsjednik HNS-a, Dušan Karanović, čelnik bivšeg LS-a, nekadašnji sudac Ðuro Kresović i Božo Šuša, nositelj liste SNS-a na prošlim izborima.

- Činjenica što su baš ti ljudi sjeli za isti stol, ujedinjeni istom idejom, za mene je ostvarenje političkog sna. Uvjeren sam da zajedno možemo donijeti stvarne promjene kninskom kraju - drži Šuša. Hrvati i Srbi time će uz šahovski klub dobiti i političku opciju koja će ih povezivati...
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

obama u kninu Empty Re: obama u kninu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.