New Vibrnik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tropic of Summer

3 posters

Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  ćolonelo čet 17 srp - 7:30

ranko esil to onlajn vide vide, evo stiga sa hvara ima za 50 eura studio apartman nije lose nije bas u centru ali nadje se i tamo, ali ako mene pitas ljespe ti je na vis na hvaru nis posebno, aj moyda bi se stelli vise dopalo veci je izbor sladoledarnica i igracaka i tije bakraca, inace na havru bijo sad i ko zna kad ijope, slj4edeca stnica murteraj pa vis, dede mi posalji adresu tvojuj i nekaki telefon da dadnem onima za dostavu laptopa
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  major shlomo uto 15 srp - 12:44

vojme evo ja zaboravio kako se zovem ... znam nekaki major al sad kaki, al eto fala bogu sve ce to windows zapamtiti pa veli major shlomo, aj dobro

elem, es, sve po redu voznje es priviousli establishd ... akos slato taj klaptop salji bre tako da bude primljen na vrijeme jerbo cu ga inace kad se vratim dati steli da igra snjime pokemona a ako ce i pikuce i pale

pogledajder mi tamo na hvaru ako naidje kai dobar akomodejsn baj d vej, jerbo mi je brac samo 6.-16. 8., pa sam zainteresovan za jos edno sedum dana srednjeg jadrana na neodredjenoj lokaciji Arrow
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  ćolonelo uto 15 srp - 2:28

evo me idem u hvar na hvaru, dje me trolavi krilima atlasa ili cega vec otpravio za split prija dvajs i kusur gudina prisjecam se u ranu zoru sa rive nakon noci probdjevene u disku na tvrdjavi, majore kaces vise vamo ima li promjena u redu voznje ili je sve vec confirmed as earlier elide
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  Trooly uto 17 lip - 15:45

dosta bre bilo zajebancije , cush
Tropic of Summer 173157
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  Trooly uto 17 lip - 6:23

Very Happy , ako ne dodjete onda Sad
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  ćolonelo uto 17 lip - 1:39

dede recide tom elvi eci (samo da ne bude po sistemu eci-peci-peci-pec) da obezbedi karte malo ranije da se vidimo i trknemo do trulog, a to sad rvacki ili japanski lako ce se djeca dogovorit ne brini alien
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  major shlomo pon 16 lip - 10:55

cekaj bre braco turci ne pravite racun brez krcmara ... jos cemo mi da vidimo cija djeca rvacki pricaju a cija povazdan nintendo sviraju Like a Star @ heaven

trenuta rezervacija nas dovodu u spalato augusta 5-og u tri i po popodne ... al to me se nikako ne svidja, cio bi da idem kudikamo ranije ... radi mi na tome legendarni travel-ejdzent elvir zvani eco iz agencije brada-travel iz merilenda, pa bice nekako valjda, dace bog elde Tropic of Summer 31995 , masala i laptopa
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  Trooly sub 14 lip - 15:22

... eto vish da si svatijo poentu , evo sad mi bila s.s. nasa armunjikashica iz majorovog stana i reko sam joj da cete amo doci . kaze s.da bi vas volila stvarno vidjeti. editi je drago isto ka i meni a mateju sam rekao da ce mu doci mala merikanka u posjetu s dvoje malijeh rvata, nasto on mene pita , a tata jel merikanka zna srpski , velim ja zna scco , caca je naucijo . a za tvoje veli vako, ionako znam rvacki kad ste svi vi rvati Smile))))))))), djete oce da ih upozna ,znaci do vas je . klindza, aj da ti nadjemo udje nesto za podzub , ima ki salate. Wink . What a Face
... ajmo dogovor cheers
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  ćolonelo sub 14 lip - 9:36

hehe, koji bi to quartet bio a - trolavi, trumbavi, klindzavi i jedan telektualac - sve se bojim ... inace recenjca idje vako: dje kuca nije tijesna celjad su obijesna pig
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  Trooly sub 14 lip - 6:25

... fala kurcu na udarcu , DOGOVORENO!!! trumabambilo , imas stan od mojega tate na raspolaganju , cisto da vam bude komodnije , 48 kvadrata , je ok , u dnevnom boravku razvucete krevet a u sobici nustranu more ko oce, dnevni i nocni zivot ZAGARANTOVAN . sajtsiing cemo odraditi vavjek za vamiliju ali nas drozlakluk ce biti samo nas. ma daj ne seri bre , odje niko ne dira rvacke table , ima ji ko govana ma ionako svi misle da su to dosli metricki srbi iz domovine Smile . jedno ti obecavam , shvatices da je ovo grad po mjeri covijeka i da je sve kul i do jaja. na zalost globalizacija je docerala i odje do skupoce , ma i to sve nabijem na kurac jer jednom se zivi , a hvala bogu ne gine nam rostilja i mesine na mojem placu . klindza zna da som mu reko da kad oce da dodje , pa ga sade pozivam da se uklapa. major bi moga da sad sve ovo rezimira i da se nabaci amo , a fala bogu ima u mene jos kreveta za desetoro. kako uno bjese , dje celjad njesu bjesna kuca nije tjesna. Tropic of Summer 527107
... aj sad majore , planiraj i povezuj sve , ja nemerem na daljinu tolko gleeeti . ja vas cekam!!!!!!!!!!!!! Tropic of Summer 123346
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  ćolonelo sub 14 lip - 3:34

ej trolavi ljubim te znas da ti je dobra ideja - ja osto bez texta i ideja posto zena oce da idemo nedje posto-poto a meni se ne idje po timi mondenimi centrimi kad zivim na bacami jebi ga pa kus bolje jos ljeti??? ali u zerbiju bi najradije, a pogotovo u novi sad moje mladosti grad mi se stvarno uvije idje, jes da bi mi rodbina zamjerila da sazna da sam bijo u novom sadu ali nes ti otamo do batajnice ki od splita do kastela elide, uzecu ti ovu ideju ozbiljno u obazir, jos kad bi mladi kliker bijo u stanju malo provozati svoju masinu nikjo sretniji od mene - klindja smjestaj, hrana, gorivo i djeparqac sve je na meni - za osiguranje auta ne odgovaram u kao ni u slucaju da nadjes nevjestu i oces da je vodis kuci a nemas para Tropic of Summer 952482

majore posljednja ponuda - ako doneses laptop dajem ti tri dana besplatno na bacama - kus ljespe usred ljeta usred splita??? hrana, spavanje i vecernji izlasci sve ukljuceno + nudjam subsidy za kartu 500$ - vaki deal nes naci ni u merici elde, ajde javi da kupujem taj laptop da ti ga deliverisu na grand street ako si jos tamo - imas 30 dana se predomislis u suprotnom kupujem kod sanadera po dvostrukoj cijeni - samo da znas 30% pare idu njemu i lopovima u hdz-ovom lobiju za otimacinu sprpskih stanova pa ti vidi scratch
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  Trooly sub 14 lip - 2:36

... oce li te nanjeti put amo do mene, sta ste se stisli , jeba ga patak ja do zadra stignem za 6 uri , aj izdvojite malo vremena , posebno ti trumbashvili , i zena je tvoja rekla da bi dosla. ja se vrcem 12 jula i onda sam odje . majore osh ti amo , prosle gudnje se nismo tukali . Tropic of Summer 535373
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  ćolonelo pet 13 lip - 2:36

dje moj laptop? kad dolazis na more major tom? ja 12 Jula moj najsretniji dan, a vracam se 3. Augusta i to mi je dan zalosti
ćolonelo
ćolonelo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 55
Join date : 08.02.2008
Age : 59
Lokacija : tamo daleko

http://vibrnik.com

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  major shlomo čet 12 lip - 7:21

ko sto reko, ljeto nam se vratilo alien
http://www.ryanmcginley.com/summer.php

to je ova serija iz koje je sigur ros omot
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  major shlomo čet 12 lip - 7:19

major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  Trooly čet 12 lip - 3:52

Tropic of Summer 374108
File does not exist or was removed!
Tropic of Summer 889169
Trooly
Trooly
baba sera
baba sera

Broj postova : 44
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Tropic of Summer

Postaj  major shlomo uto 10 lip - 9:58

dobro, drugovi vibrnicani, evo ljeto nam se vratilo, nudisti i ostali turisti letaju po dalmatinskoj zagori, pa eto i vami jedan ljetni tropik ... potrajace valjda do jeseni kako smo aktivni odje



Sigur Rós — med sud í eyrum vid spilum endalaust (320 kbps)

01 - Gobbledigook [3:09]
02 - Inní Mér Syngur Vitleysingur [4:05]
03 - Góðan Daginn [5:15]
04 - Við Spilum Endalaust [3:33]
05 - Festival [9:24]
06 - Suð Í Eyrum [4:56]
07 - Ára Bátur [8:57]
08 - Illgresi [4:13]
09 - Fljótavík [3:49]
10 - Straumnes [2:01]
11 - All Alright [6:21]


320 kbps:
http://www.shareonall.com/SR-08_lqme_rar.htm
no pass
Tropic of Summer Ryanmcginley
major shlomo
major shlomo
baba sera I klase
baba sera I klase

Broj postova : 50
Join date : 08.02.2008

[Vrh] Go down

Tropic of Summer Empty Re: Tropic of Summer

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.